Meie töötajad

Anni Skirta

logopeed

Viljandi Lasteaed Karlsson

Telefon: 5301 3705

E-post: anni.skirta@viljanditugikeskus.ee

Asti Sosi

eripedagoog

erialagrupi juht

Viljandi Lasteaed Krõllipesa 

Telefon: 5564 8652

E-post: asti.sosi@viljanditugikeskus.ee

Ave Piip

logopeed

Viljandi Lasteaed Krõllipesa Mängupesa õppehoone
Telefon: 5915 1051
E-post: ave.piip@viljanditugikeskus.ee

Egle Starostin

sotsiaalpedagoog

Viljandi Paalalinna Kool

Telefon: 5300 7546

E-post: egle.starostin@viljanditugikeskus.ee

Elen Arutjunjan

eripedagoogi assistent

Viljandi Kesklinna Kool

Telefon: 5915 1036

E-post: elen.arutjunjan@viljanditugikeskus.ee

Elis Seppius

psühholoog

Viljandi Paalalinna Kool

E-post: elis.seppius@viljanditugikeskus.ee

Heleken Heinsalu

eripedagoog

logopeedi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe

Telefon: 512 3238

E-post: heleken.heinsalu@viljanditugikeskus.ee

Jane-Ly Aaremaa

eripedagoogi assistent

Viljandi Kesklinna Kool

Telefon: 5914 1229

E-post: jane-ly.aaremaa@viljanditugikeskus.ee

Kadi Antson

eripedagoogi assistent

Viljandi Paalalinna Kool
E-post: kadi.antson@viljanditugikeskus.ee

Kairi Kilp

eripedagoog

erialagrupi juht

Viljandi Kaare Kool

Telefon: 5915 1039

E-post: kairi.kilp@viljanditugikeskus.ee

Kalle Kallas

psühholoog

erialagrupi juht

Viljandi Kaare Kool

Telefon: 5919 2775

E-post: kalle.kallas@viljanditugikeskus.ee

Kalli Riisa

psühholoog

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5915 1043

E-post: kalli.riisa@viljanditugikeskus.ee

Katrin Heinrich

pereterapeut

Sakala Keskuse nõustamisruum
Telefon: 5197 6576
E-post: katrin.heinrich@viljanditugikeskus.ee

Katrin Naaris

eripedagoog

Viljandi Kaare Kool

Telefon: 5915 1052

E-post: katrin.naaris@viljanditugikeskus.ee

Katrin Peters

eripedagoogi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe

Telefon: 5663 5193

E-post: katrin.peters@viljanditugikeskus.ee

Kersti Mumm

psühholoog

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5915 1044

E-post: kersti.mumm@viljanditugikeskus.ee

Kersti Puusild

eripedagoog

Viljandi Lasteaed Männimäe

Telefon: 5783 3065

E-post: kersti.puusild@viljanditugikeskus.ee

Kersti Raidsalu

eripedagoogi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe 

Telefon: 5564 2198

E-post: kersti.raidsalu@viljanditugikeskus.ee

Kertu Reinsalu

sotsiaalpedagoog

Viljandi Kesklinna Kool

Telefon: 5918 0081

E-post: kertu.reinsalu@viljanditugikeskus.ee

Kornelia Kaik

eripedagoog

Viljandi Paalalinna Kool

E-post: kornelia.kaik@viljanditugikeskus.ee

Krista Hansson

sotsiaalpedagoog

erialagrupi juht

Viljandi Kaare Kool

Telefon: 5915 1047

E-post: krista.hansson@viljanditugikeskus.ee

Kristi Tikkerbär

sotsiaalpedagoog

Viljandi Kesklinna Kool

Telefon: 5915 1049

E-post: kristi.tikkerbar@viljanditugikeskus.ee

Kristjan Kass

kogukonna psühholoog

Sakala Keskuse nõustamisruum

E-post: kristjan.kass@viljanditugikeskus.ee

Külli Saarnik

logopeed

erialagrupi juht

Viljandi Lasteaed Krõllipesa Krõlli õppehoone

Telefon: 5192 1910

E-post: kulli.saarnik@viljanditugikeskus.ee

Lysandra Reilson

eripedagoogi assistent

Viljandi Kesklinna Lasteaed

E-post: lysandra.reilson@viljanditugikeskus.ee

Maarika Roosimägi

psühholoog

Viljandi Kesklinna Kool

Telefon: 5915 1045

E-post: maarika.roosimagi@viljanditugikeskus.ee

Maili Linn

sotsiaalpedagoog

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5915 1050

E-post: maili.linn@viljanditugikeskus.ee

Maris Siiman

eripedagoog

Viljandi Lasteaed Krõllipesa Mängupesa õppehoone

Telefon: 5804 6824

E-post: maris.siiman@viljanditugikeskus.ee

Merilin Bräutigam

eripedagoogi assistent

Viljandi Lasteaed Karlsson

E-post: merilin.brautigam@viljanditugikeskus.ee

Riina Haugas

eripedagoog

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5915 1042

E-post: riina.haugas@viljanditugikeskus.ee

Siiri Kruuse

tugikeskuse juhataja
Telefon: 507 2427
E-post: siiri.kruuse@viljanditugikeskus.ee

Taimi Luuri

logopeed

Viljandi Lasteaed Männimäe
E-post: taimi.luuri@viljanditugikeskus.ee

Terje Kuur

logopeed

Viljandi Kesklinna Lasteaed Midrimaa õppehoone
Telefon: 5915 1054
E-post: terje.kuur@viljanditugikeskus.ee

Üllike Luts

sotsiaalpedagoog

Viljandi Kaare Kool

Telefon: 5915 1046

E-post: yllike.luts@viljanditugikeskus.ee